| Sinuskracht | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| trillingsrichting | verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| schokkracht | 12000N |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticaal en horizontaal |
| standaard | DE V.N. 38,3 CEI 62133 |
| Toepassing | Batterij |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Trillingsrichting | Verticaal |
|---|---|
| Versnelling | 100 g |
| Gewicht bewegende spoel | 3.5 kg |
| Frequentie | 5Hz~ 3500Hz |
| Gebruik | de test van de hoge frequentietrilling |
| Controlesysteem | Digitale besturing |
|---|---|
| Koelsysteem | Luchtkoeling |
| Afmeting | 500 mm van X.500 mm van X.500 mm |
| Frequentiebereik | 10 Herz - 2000 Herz |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Aangepaste steun | Oem |
|---|---|
| Merk | ASLi |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Macht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO-9001:2008 |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.6m/s |
| Trillingsrichting | verticale horizontaal |
| Toepassing | Laboratorium |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51mm |
| Frequentie | 3~2000HZ |
| Lading | 300kg |
| sinus | 10000N |
|---|---|
| Frequentiebereik | 5 Herz aan 3000Hz |
| Effectverplaatsing | 51 mm |
| Gewicht bewegende spoel | 14kg |
| Trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| richting van de trilling | verticaal + horizontaal |
| Toepassing | elektrische apparaten |
| andere naam | Trillingsschudder |
| test | Sinus, willekeurig, schok |