| Kracht | Elektronisch |
|---|---|
| Trillingskracht | 6000N |
| Verpakkingsmateriaal | Polyhouten behuizing |
| Vibratie | 3 As |
| Platform | 600*600mm |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| sinuskracht | 3000N~150000N |
|---|---|
| Afmeting | 730*550*650mm L*W*H of aangepast |
| Lijstgrootte | 300*300mm |
| Toepassing | Autodelen |
| Macht | AC380V, 3 fase 5 lijnen |
| sinus | 3000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | Verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| richting van de trilling | Drie Richtingen |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
|---|---|
| Merken | ASLI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001:2008 |
| Trillingskracht | 10KN |
|---|---|
| Verplaatsing | 51 mm |
| snelheid | 1.8m/s |
| Maximale belasting | 270 kg |
| Toepassing | Verpakking |
| Trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| Toepassing | Pakket |
| richting van de trilling | Verticale trillingen |
| teststandaard | ista 2a 3a |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| vibration force | 10KN |
|---|---|
| vibration direction | Vertical horizontal Vibration |
| standard | IEC60068-2-27 |
| application | Auto Part, LED Lighting, battery |
| vibration table | 600*600mm |