| sinus | 3000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | Verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| model | S-10 |
|---|---|
| Sinuskracht | 10000N |
| Frequentie | 3-3000Hz |
| Snelheid | 1.8m/s |
| Versnelling | 100g |
| Zonder kracht | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| Trillingsrichting | Verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3000 Hz |
| sinus | 3000n tot 200000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Versnelling | 100 g |
| Trillingskracht | 3000N |
|---|---|
| richting van de trilling | verticale horizontaal |
| Toepassing | elektronische onderdelen |
| Andere naam | Trilling Shaker Table |
| Test | Sinus, willekeurig, schok |
| Zonder kracht | 3000 N tot 200000 N |
|---|---|
| Trillingsrichting | Verticale trillingen of x,y,z |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Versnelling | 100 g |
| sinus | 3000n tot 200000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Versnelling | 100 g |
| sinus | 20000n |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| Laden | 300 kg |
| richting van de trilling | Verticaal en horizontaal |
|---|---|
| Frequentie | 5 ~ 3000 Hz |
| trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| controller | venzo-820 |
| Toepassing | LED, auto-onderdelen |
| sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51mm |
| Frequentie | 3~2000HZ |
| Lading | 300kg |