| Trillingskracht | 10KN |
|---|---|
| Verplaatsing | 51 mm |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Maximale belasting | 270 kg |
| Toepassing | Verpakking |
| Trillingskracht | 20 kN |
|---|---|
| Frequentie | 5 ~ 3000 Hz |
| Toepassing | Leiden, pakket, batterij |
| richting van de trilling | Verticale trillingen |
| Gebruik | trillingstest |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| vibration direction | vertical horizontal |
| application | Battery Pack |
| frequency | 3~2500hz |
| Zonder kracht | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| Trillingsrichting | Verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Trillingskracht | 30KN |
|---|---|
| Toepassing | Batterij |
| Test Standaard | IEC 60068-2-64 |
| Versnelling | 100 g |
| Test | Schok |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
|---|---|
| Merken | ASLI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001:2008 |
| sinus | 3000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | Verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| sinus | 3000n tot 200000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Versnelling | 100 g |
| Trillingskracht | 10KN |
|---|---|
| Controleur | VENZO |
| Frequentie | 5-3000 Hz |
| Versnelling | 1000m/s2 |
| richting van de trilling | Verticaal horizontaal |