| Trillingskracht | 1000kgf |
|---|---|
| Frequentie | 5 ~ 3500 Hz |
| Tafelmateriaal | Aluminiumlegering |
| richting van de trilling | Verticale trillingen |
| trillingen testen | Sinus en Willekeurig |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| teststandaard | iec 60068-standaard |
| snelheid | 2.0m/s |
| Verplaatsing | 100 mm |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| SINE FORCE | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| laden | 300 kg |
| sinuskracht | 3000N aan 200000N |
|---|---|
| trillingsrichting | verticaal trilling of x, y, z |
| Snelheid | 1.8m/s |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Versnelling | 100g |
| Frequentie | 5Hz~ 3500Hz |
|---|---|
| Gebruik | simulatie trillingsonderzoek |
| Trillingsrichting | x-y z |
| Max. snelheid | 1.6m/s |
| bewegende rol | 6.5 kg |
| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| richting van de trilling | met drie assen |
| versnelling | 100 g |
| WEERSTANDSschok | Het Apparaat van de schokisolatie |
| Verplaatsing | Sinus en willekeurige grote verplaatsing |
| maximumkracht | 2.000 N |
|---|---|
| Geluidsniveau | Minder dan 70 dB |
| Nuttige ladingscapaciteit | 50 kg |
| Garantie | 1 jaar |
| Afmetingen | 1000 Mm X 1000 Mm X 1000 Mm |
| Trillingsrichting | Verticaal en horizontaal |
|---|---|
| Frequentie | 5 ~ 3000 Hz |
| Trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| Controleur | venzo-820 |
| Sollicitatie | LED, auto-onderdelen |
| richting van de trilling | Verticaal en horizontaal |
|---|---|
| Frequentie | 5 ~ 3000 Hz |
| trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| controller | venzo-820 |
| Toepassing | LED, auto-onderdelen |