| sinus | 3000n tot 200000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | Verticaal en horizontaal |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Versnelling | 100g |
| sinuskracht | 3000N aan 200000N |
|---|---|
| trillingsrichting | verticaal trilling of x, y, z |
| Snelheid | 1.8m/s |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Versnelling | 100g |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
|---|---|
| Merken | ASLI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001:2008 |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| vibration direction | vertical horizontal |
| application | Battery Pack |
| frequency | 3~2500hz |
| Toepassing | Materialen, auto-onderdelen, verpakkingen, huishoudelijke producten |
|---|---|
| Spanning | 380 V |
| Naverkoopservice | Technische videoondersteuning,Onlineondersteuning,Ingenieurs die beschikbaar zijn om machines in het |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepasselijke sectoren | Militaire industrie, civiele industrie, elektronische apparatuur, automobielindustrie, onderdelen, e |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Laden | 180 kg |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| laden | 180 kg |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| richting van de trilling | Drie Richtingen |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| voldoen aan de norm | Jis D1601 |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Sollicitatie | Auto-onderdelen |
| Trillingen | Verticaal en horizontaal |
| Stroom | Elektronisch |
|---|---|
| trillingskracht | 6000N |
| Verpakkingsmateriaal | Poly Wood Case |
| Trillingen | 3 as |
| Platform | 600*600 mm |