| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| voldoen aan de norm | Jis-d1601-1995 |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | Elektronisch |
| Toepassing | Auto-onderdelen |
| Vibratie | 3 As |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
|---|---|
| Merken | ASLI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001:2008 |
| Functie | Sinus, willekeurig, schok |
|---|---|
| Maximale versnelling van het harnas | 100 g |
| Maximale nuttige lading | 300 kg |
| richting van de trilling | Verticale+horizontale trillingen |
| teststandaard | MIL-STD-810, RTCA -160 |
| SINE FORCE | 6000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| laden | 180 kg |
| sinus | 3000n tot 200000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Versnelling | 100 g |
| Zonder kracht | 3000 N tot 200000 N |
|---|---|
| Trillingsrichting | Verticale trillingen of x,y,z |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Versnelling | 100 g |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| snelheid | 1.8m/s |
| richting van de trilling | verticale horizontaal |
| Toepassing | elektrische apparaten |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| sinuskracht | 3000N aan 200000N |
|---|---|
| trillingsrichting | verticaal trilling of x, y, z |
| Snelheid | 1.8m/s |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Versnelling | 100g |