| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Snelheid | 1.8m/s |
| Trillingsrichting | Drie Richtingen |
| Vermogen | 380v 3-fase |
| Toepassing | Materialen, auto-onderdelen, verpakkingen, huishoudelijke producten |
|---|---|
| Spanning | 380V |
| After-sales service verleend | Technische videoondersteuning,Onlineondersteuning,Ingenieurs die beschikbaar zijn om machines in het |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepasselijke industrieën | Militaire industrie, civiele industrie, elektronische apparatuur, automobielindustrie, onderdelen, e |