| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| snelheid | 1.8m/s |
| richting van de trilling | verticale horizontaal |
| Toepassing | batterijpakket |
| Frequentie | 3~2500HZ |
| sinus | 600 kg |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Verplaatsing | 25MM |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Laden | 180 kg |
| Toepassing | materila, automobiele delen, verpakking, de producten van de huisgreep |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines ove |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepasselijke Industrie | De militaire industrie, burgerlijke, elektronische toestellen, automobiel, vervangstukken, elektroni |
| sinuskracht | 6000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.6m/s |
| Verplaatsing | 25mm |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Lading | 180KG |
| Sinuskracht | 3000N aan 200000N |
|---|---|
| trillingsrichting | verticaal trilling of x, y, z |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Versnelling | 100 g |
| sinus | 3000n tot 200000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Versnelling | 100 g |
| trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
|---|---|
| richting van de trilling | X, Y, z-As |
| versnelling | 1 pc |
| Invoer | 1 Kanaal |
| Toepassing | Automobiele industrie |
| trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
|---|---|
| richting van de trilling | X, Y, z-As |
| Versnelling | 1 stuks |
| Invoer | 1 Kanaal |
| Toepassing | Automobiele industrie |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| laden | 180 kg |
| Productnaam | Trilling Shaker Table |
|---|---|
| model | S-10 |
| Frequentie | 3hz tot 2000 Herz |
| Lijstgrootte | Aangepast |
| Versnelling | 100g |