| Trillingsrichting | verticale trilling |
|---|---|
| trillingskracht | 20kn |
| Controlemethode | Computerbesturing |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentiebereik | 3 ~ 3500Hz |
| Trillingskracht | 10KN |
|---|---|
| Verplaatsing | 51 mm |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Maximale belasting | 270 kg |
| Toepassing | Doos |
| teststandaard | ENGELSE Norm 60068-2-6 |
|---|---|
| Toepassing | R&D-Laboratorium |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | AC380V |
| certificaat | ISO 9001:2008 |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
|---|---|
| Merken | ASLI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001:2008 |
| SINE FORCE | 6000N |
|---|---|
| snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| laden | 300 kg |
| sine force | 60000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| displacement | 51mm |
| frequency | 3~3500HZ |
| loading | 250kg |
| SINE FORCE | 3000 N tot en met 150000 N |
|---|---|
| Dimensie | 730*550*650mm L*W*H of op maat |
| Tafelgrootte | 300*300mm |
| Toepassing | Auto-onderdelen |
| Kracht | AC380V, 3 fase 5 lijnen |
| trillingskracht | 10kn |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticaal + horizontaal |
| Versnelling | 100 g |
| Bewegende spoelmaat | Dia. 240mm |
| Verplaatsing | 51 mm |
| standaard | MIL, CEI, ASTM |
|---|---|
| Toepassing | Batterij |
| Gebruik | trilling het testen |
| Frequentie | 3500hz |
| snelheid | 1.8m/s |
| SINE FORCE | 30KN |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticale +horizontal-Trilling |
| Tafelgrootte | 800*800 mm |
| Max. verplaatsing | 100 mm |
| Frequentiebereik | 5 ~ 2800 Hz |