| trillingsgolf | Het willekeurige Trilling Testen |
|---|---|
| Toepassing | Pakket |
| versnelling | 100 g |
| Verplaatsing | 25 mm |
| controller | VENZO |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Laden | 180 kg |
| Toepassing | Materialen, auto-onderdelen, verpakkingen, huishoudelijke producten |
|---|---|
| Spanning | 380V |
| After-sales service verleend | Technische videoondersteuning,Onlineondersteuning,Ingenieurs die beschikbaar zijn om machines in het |
| Garantie | 1 jaar |
| Product Name | trillingsproefsysteem |
| Trillingskracht | 30KN |
|---|---|
| Max. versnelling | 100 g |
| teststandaard | IEC62133 |
| richting van de trilling | horizontale en verticale trilling |
| max. dispacement | 51 mm |
| SINE FORCE | 30KN |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticale +horizontal-Trilling |
| Testnormen | -160F MIL-STD-810 |
| Tafelgrootte | 800*800 mm |
| Max. verplaatsing | 100 mm |
| Zonder kracht | 6000N |
|---|---|
| Versnelling | 100 g |
| Trillingsrichting | 3 As |
| Operatiemethode | Versterker |
| Frequentie | 5 ~ 3500 Hz |
| Kracht | Elektronisch |
|---|---|
| Trillingskracht | 6000N |
| Type | Hoge Frequentietype |
| Trilling | 3 As |
| Platform | 600*600 mm |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Trillingsrichting | verticale trilling |
|---|---|
| trillingskracht | 20kn |
| Controlemethode | Computerbesturing |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentiebereik | 3 ~ 3500Hz |