| Trillingskracht | 30KN |
|---|---|
| Frequentie | 3~2800 Herz |
| snelheid | 1.8 m/s |
| richting van de trilling | Verticale+horizontale trillingen |
| versnelling | 100 g |
| Trillingskracht | 30KN |
|---|---|
| Frequentie | 3~2800 Herz |
| snelheid | 1.8 m/s |
| richting van de trilling | Verticale+horizontale trillingen |
| versnelling | 100 g |
| Trillingskracht | 20 kN |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticale+horizontale trillingen |
| standaard | Mil STD 810G, mil STD 810F |
| Max. verplaatsing | 51 mm |
| snelheid | 1.8m/s |
| Test Standaard | ENGELSE Norm 60068-2-6 |
|---|---|
| Toepassing | Lithiumbatterie |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Certificaat | ISO 9001:2015 |
| Functie | Sinusoïdale Trillingstest |
| schokkracht | 1200N |
|---|---|
| richting van de trilling | veritical horizontale trillingstest |
| standaard | DE V.N. 38,3 CEI 62133 |
| Toepassing | Batterij |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Trillingsrichting | Verticaal |
|---|---|
| Versnelling | 100 g |
| Gewicht bewegende spoel | 3.5 kg |
| Frequentie | 5Hz~ 3500Hz |
| Gebruik | de test van de hoge frequentietrilling |
| Trillingskracht | 30KN |
|---|---|
| Max. versnelling | 100 g |
| teststandaard | IEC62133 |
| richting van de trilling | horizontale en verticale trilling |
| max. dispacement | 51 mm |
| schokkracht | 12000N |
|---|---|
| richting van de trilling | veritical horizontale trillingstest |
| standaard | DE V.N. 38,3 CEI 62133 |
| Toepassing | Batterij |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Functie | Sinus, willekeurig, schok |
|---|---|
| Maximale versnelling van het harnas | 100 g |
| Maximale nuttige lading | 300 kg |
| richting van de trilling | Verticale+horizontale trillingen |
| teststandaard | MIL-STD-810, RTCA -160 |
| Trillingsrichting | verticale trilling |
|---|---|
| trillingskracht | 20kn |
| Controlemethode | Computerbesturing |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentiebereik | 3 ~ 3500Hz |