| Trillingsrichting | verticale trilling |
|---|---|
| trillingskracht | 20kn |
| Controlemethode | Computerbesturing |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentiebereik | 3 ~ 3500Hz |
| Trillingsrichting | verticale trilling |
|---|---|
| trillingskracht | 20kn |
| Controlemethode | Computerbesturing |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentiebereik | 3 ~ 3500Hz |
| Trillingskracht | 10KN |
|---|---|
| Verplaatsing | 51 mm |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Maximale belasting | 270 kg |
| Toepassing | Verpakking |
| Trillingskracht | 30KN |
|---|---|
| Frequentie | 3~2800 Herz |
| snelheid | 1.8 m/s |
| richting van de trilling | XYZ-as |
| versnelling | 100 g |
| Trillingskracht | 10KN |
|---|---|
| Verplaatsing | 51 mm |
| snelheid | 1.8m/s |
| Maximale belasting | 270 kg |
| Toepassing | Verpakking |
| Sinuskracht | 6000n |
|---|---|
| Snelheid | 1.6m/s |
| Verplaatsing | 25mm |
| Frequentie | 3~3500Hz |
| Trillingsrichting | verticaal of x, y, z |
| richting van de trilling | XYZ-as |
|---|---|
| trillingsgolf | Willekeurige sinus |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Tafelgrootte | 800*800 mm |
| Toepassing | elektronische onderdelen |
| schokkracht | 1200N |
|---|---|
| richting van de trilling | veritical horizontale trillingstest |
| standaard | ISTA-norm |
| Toepassing | Verpakking |
| Verplaatsing | 25 mm |
| schokkracht | 1200N |
|---|---|
| Trillingsrichting | veritical horizontale trillingstest |
| Standaard | ISTA-norm |
| Toepassing | Verpakking |
| Verplaatsing | 25 mm |
| schokkracht | 1200N |
|---|---|
| Trillingsrichting | veritical horizontale trillingstest |
| Standaard | ISTA-norm |
| Toepassing | Verpakking |
| Verplaatsing | 25 mm |