| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Aangepaste steun | OEM |
|---|---|
| merk | ASLi |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Macht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO-9001:2008 |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| trillingsgolf | Sinus |
|---|---|
| Toepassing | Verpakking |
| versnelling | 100 g |
| Verplaatsing | 25 mm |
| controller | VENZO |
| Table Size | 200*200mm |
|---|---|
| max. load | 10kg |
| test standard | IEC60068-2-27 |
| acceleration range | 150~15000m/s2 |
| pulse width | 0.6~18 |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Laden | 180 kg |
| Controlesysteem | Automatisch handboek, |
|---|---|
| Gegevensverwerving | Realtime, Post-test |
| Gewicht | Op maat |
| Max Velocity | 100 Mm/s |
| Maximum verplaatsing | 50 mm |
| trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | 3 as |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentiebereik | 3 ~ 3500Hz |
| Gewicht bewegende spoel | 6.5kg |
| schokkracht | 12000N |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticaal en horizontaal |
| standaard | DE V.N. 38,3 CEI 62133 |
| Toepassing | Batterij |
| Verplaatsing | 25 mm |
| sinus | 32000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot 2500Hz |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm of aangepast |
| Trillingsrichting | verticaal of x, y, z |