| Productnaam | Mechanische schokmachine |
|---|---|
| Schokrichting | Axiaal, Horizontaal, Verticaal |
| Schok duur | Tot 10ms |
| schokkracht | Tot 1500G |
| Accessoires voor schoktesten | Accessoires voor schoktesten |
| richting van de trilling | XYZ-as |
|---|---|
| trillingsgolf | Willekeurige sinus |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Tafelgrootte | 800*800 mm |
| Toepassing | elektronische onderdelen |
| max. steekproefgrootte | W1000*H800*D1000mm |
|---|---|
| Max. laden | 60kg/80kg/100kg |
| Hoogte van de val | 300~1500mm |
| Toepassing | Verpakking |
| Dalingssnelheid | Vrije daling |
| Max. steekproefgrootte | W1000*H800*D1000MM |
|---|---|
| Max. Laden | 60 kg/ 80 kg/ 100 kg |
| Valhoogte | 300 ~ 1500 mm |
| Applicatie | Verpakking |
| valsnelheid | Vrije val |