| Nauwkeurigheid | 0,1 |
|---|---|
| Stroom | 10 kW |
| Beschermingsklasse | IP55 |
| Spanning | 380 V |
| Maximale versnelling | 1000m/s2 (onbelast) |
| Frequentiebereik | 5Hz tot 3500Hz |
|---|---|
| Max. Versnelling | 1000m/s2 |
| Max. SNELHEID | 1,6 m/s |
| Effectverplaatsing | 25 mm |
| Gewicht bewegende spoel | 6.5kg |
| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Trillingsrichting | verticale horizontale trilling |
| Kracht | 380v 3-fase |
| Trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| Toepassing | Pakket |
| Trillingsrichting | 3 As |
| Test Standaard | ista 2a |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
|---|---|
| voldoen aan de norm | ISTA |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001:2008 |
| Trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| Vibratie | Verticale trillingen |
| Tafelgrootte | 600 x 600 mm |
| Garantie | 12 maanden |
| Frequentie | 5-3000 Herz |
| Trillingskracht | 30KN |
|---|---|
| Frequentie | 3~2800 Herz |
| snelheid | 1.8 m/s |
| richting van de trilling | Verticale+horizontale trillingen |
| versnelling | 100 g |
| vibration method | Sine &Random Vibration |
|---|---|
| vibration direction | XYZ Axis |
| frequency | 3~3000HZ |
| displacement | 51mm |
| application | Battery |
| Type | Impact testmachine |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | 0,1 |
| Stroom | 10 kW |
| Beschermingsklasse | IP55 |
| Spanning | 380 V |
| SINE FORCE | 20000N |
|---|---|
| snelheid | 1.6m/s |
| richting van de trilling | Verticale+horizontale trillingen |
| versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3000 Hz |