| sinus | 20000n |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| Laden | 300 kg |
| sinus | 40000N |
|---|---|
| Snelheid | 2,0 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| Laden | 500 kg |
| Frequentiebereik ((HZ) | 3-3500 |
|---|---|
| Nominale versnelling (m/s2) 0~1000 | 0 tot 1000 |
| Nominale sinuskracht | 1000 tot 350000 |
| Maximale belasting | 70 tot 4500 kg |
| Bewegende spoel | 2.5 tot en met 300 kg |
| sinus | 3000n ~ 150000N |
|---|---|
| Dimensie | 730*550*650 mm l*w*h of aangepast |
| Tabelmaat | 300*300MM |
| Applicatie | Auto-onderdelen |
| Stroom | AC380V, 3 fase 5 lijnen |
| Toepassing | Materialen, auto-onderdelen, verpakkingen, huishoudelijke producten |
|---|---|
| Spanning | 380 V |
| Naverkoopservice | Technische videoondersteuning,Onlineondersteuning,Ingenieurs die beschikbaar zijn om machines in het |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepasselijke sectoren | Militaire industrie, civiele industrie, elektronische apparatuur, automobielindustrie, onderdelen, e |
| Trillingskracht | 20 kN |
|---|---|
| Trillingsrichting | Verticale+horizontale trillingen |
| Standaard | Mil STD 810G, mil STD 810F |
| Max. verplaatsing | 51 mm |
| Snelheid | 1.8m/s |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| vibration force | 6000N |
|---|---|
| Vibration direction | Vertical & Horizontal |
| moving coil weight | 6.5kg |
| displacement | 25mm |
| max. acceleration | 100g |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Zonder kracht | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| Trillingsrichting | Verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3000 Hz |