| sinus | 6000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| laden | 180 kg |
| sinus | 40000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 65 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Laden | 500 kg |
| gewicht van het bewegen van rol | 14kg |
|---|---|
| Schuddende Kracht | 1000kgf (10000N) |
| Maximumlading | 270KG |
| Wijze | Sinus, Willekeurig, Schok, Resonantiezoeken en Verblijf |
| Maximumversnelling | 100 G |
| Trillingskracht | 3000N |
|---|---|
| richting van de trilling | verticale horizontaal |
| Toepassing | elektronische onderdelen |
| Andere naam | Trilling Shaker Table |
| Test | Sinus, willekeurig, schok |
| Tafelgrootte | Op maat |
|---|---|
| Maximale belasting | 100 kg |
| Kracht | 750 W |
| Spanning | 380V/50Hz |
| teststandaard | Mil-norm-810, iec60068-2-64, RTCA -160, CEI 61373 |
| sinuskracht | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Snelheid | 1.6m/s |
| trillingsrichting | verticaal trilling of x, y, z |
| Macht | 380v 3 fase |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Stroom | 380V 3 fase |
| Frequentiebereik | 3-3500 HZ |
|---|---|
| kleur | blauw |
| Kracht | 750 W |
| teststandaard | Mil-norm-810, iec60068-2-64, RTCA -160, CEI 61373 |
| Materiaal | Staal |
| Sinuskracht | 6000n |
|---|---|
| Frequentie | 3-3500Hz |
| Versnelling | 100g |
| Verticale Expander | 500*500mm |
| Horizontale misstaplijst | 500*500mm |
| trillingsmethode | Sinus en willekeurige trillingen |
|---|---|
| Nominale sinuskracht | 20000n |
| geschatte willekeurige kracht | 20000n |
| Frequentiebereik | 3 ~ 3500Hz |
| Max. Versnelling | 100 g |