| Zonder kracht | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| Trillingsrichting | Verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| SINE FORCE | 40000N |
|---|---|
| Versnelling | 2.0 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| laden | 500 kg |
| Kracht | Elektronisch |
|---|---|
| Trillingskracht | 6000N |
| Verpakkingsmateriaal | Polyhouten behuizing |
| Vibratie | 3 As |
| Platform | 600*600mm |
| SINE FORCE | 40000N |
|---|---|
| Versnelling | 2.0 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| laden | 500 kg |
| sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51mm |
| Frequentie | 3~2000HZ |
| Lading | 300kg |
| SINE FORCE | 6000N |
|---|---|
| snelheid | 1.8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| laden | 250 kg |
| SINE FORCE | 40KN |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| laden | 500 kg |
| trillingskracht | Aangepast |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Certificaat | ISO-9001:20015, CE |
|---|---|
| Vibratie | 3 As |
| Trillingskracht | Op maat |
| Tafelgrootte | Op maat |
| standaard | ISO 16750 |
| sinuskracht | 3000N~150000N |
|---|---|
| Afmeting | 730*550*650mm L*W*H of aangepast |
| Lijstgrootte | 300*300mm |
| Toepassing | Autodelen |
| Macht | AC380V, 3 fase 5 lijnen |