| Sinuskracht | 10000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3~3000HZ |
| laden | 270 kg |
| SINE FORCE | 20000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| laden | 300KG |
| Trillingskracht | 3KN |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticaal en horizontaal |
| Toepassing | automobielschakelaars |
| Gebruik | de test van de hoge frequentietrilling |
| teststandaard | MIL STD 810G |
| Nominale sinuskracht | 20000n |
|---|---|
| geschatte willekeurige kracht | 20000n |
| Frequentiebereik | 3 ~ 3500Hz |
| Max. Versnelling | 100 g |
| Nominale snelheid | 2.0m/s |
| sinus | 10000N |
|---|---|
| Trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| Trillingsrichtingen | Drie richtingen gratis trillingen |
| Versnellingssensor | 1 pc |
| Invoerkanaal | 1 kanaal |
| Naam | Trilling Shaker Table |
|---|---|
| teststandaard | Mil-norm-810, iec60068-2-64, RTCA -160, CEI 61373 |
| Type | Triltafel |
| Materiaal | staal |
| Spanning | 380V/50Hz |
| Nuttige ladingscapaciteit | 50 kg |
|---|---|
| Frequentiegebied | 20 Herz aan 2.000 Herz |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht | 200 kg |
| Model | de schudbeker van de hoge frequentietrilling |
| gewicht van het bewegen van rol | 14kg |
|---|---|
| Schuddende Kracht | 1000kgf (10000N) |
| Maximumlading | 270KG |
| Maximumversnelling | 100 G |
| Toepassing | Defensie, Ruimtevaart, Autodelen, PCB-Raad, Elektronika |
| Controlesysteem | Computer |
|---|---|
| Versnellingssensor | 2 stuks |
| richting van de trilling | Verticale+horizontale trillingen |
| Maximale versnelling | 100 g |
| Tafelgrootte | Op maat |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Stroom | 380V 3 fase |