| Sinuskracht | 30000N |
|---|---|
| Frequentie | 3~2500HZ |
| Versnelling | 1.8m/s |
| trillingsrichting | verticaal trilling of x, y, z |
| Kracht | 380v 3 fase |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Stroom | 380V 3 fase |
| sinus | 50000N |
|---|---|
| Snelheid | 2.0m/s |
| Verplaatsing | 100 mm |
| Frequentie | 1 ~ 3500Hz |
| Laden | 750 kg |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Stroom | 380V 3 fase |
| Trillingskracht | 6KN |
|---|---|
| Frequentie | 5-3500hz |
| Verplaatsing | 51 mm |
| richting van de trilling | Verticaal en horizontaal |
| teststandaard | ISO 16750-03, CEI 60068-2 |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Stroom | 380V 3 fase |
| Teststreek | 1000L |
|---|---|
| Temperatuurwaaier | -70~+150degree |
| Vochtigheidswaaier | 20~98% |
| skaker | Trillingsschudbeker |
| Trillingswijze | willekeurige sinus, schok |
| Aangepaste ondersteuning | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Trillingskracht | 10KN |
|---|---|
| Verplaatsing | 51 mm |
| snelheid | 1.8m/s |
| Maximale belasting | 270 kg |
| Toepassing | Verpakking |
| Trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| richting van de trilling | 3 As |
| Gewicht bewegende spoel | 6.5 kg |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Max. versnelling | 100 g |