| sinus | 3000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | verticaal horizontaal |
| Sollicitatie | Batterij |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Misstaplijst | 600*600mm |
|---|---|
| richting van de trilling | 3 As |
| Trillingskracht | 6KN |
| teststandaard | IEC62133 |
| Trillingsmodus | Sine Sweep willekeurig |
| Trillingen | 3 as |
|---|---|
| trillingskracht | Aangepast |
| Tabelmaat | Aangepast |
| Maximale lading | 450 kg |
| Sollicitatie | Batterij |
| Trillingskracht | 20 kN |
|---|---|
| Frequentie | 5 ~ 3000 Hz |
| Toepassing | Leiden, pakket, batterij |
| richting van de trilling | Verticale trillingen |
| Gebruik | trillingstest |
| Sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3~2000HZ |
| laden | 300kg |
| Misstaplijst | 600*600 mm |
|---|---|
| Trillingsrichting | Z-as |
| Trillingskracht | 6KN |
| Test Standaard | IEC62133 |
| schokproef | half-sinus, trapeziumvormige, zaagtandgolf |
| Interne dimensie | B900xH500xD600mm |
|---|---|
| Externe dimensie | B1400xH950xD1200mm |
| Volume | 270 liter |
| Zoute test | NSS ACSS |
| spuitvolume | 1.0 ~ 2,0 ml /80cm2 /h |