| Frequentie | 5Hz~ 3500Hz |
|---|---|
| Gebruik | simulatie trillingsonderzoek |
| richting van de trilling | x-y z |
| Max. snelheid | 1.6m/s |
| bewegende rol | 6.5 kg |
| sinus | 32000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot 2500Hz |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm of aangepast |
| Trillingsrichting | verticaal of x, y, z |
| Functie | Sinusoïdale Trilling |
|---|---|
| Tafelgrootte | Aangepast |
| Standaard | ISO 16750 |
| Toepassing | Het elektropak van de voertuigbatterij |
| Test | Sinus en Willekeurig |
| Trillingskracht | 3000N |
|---|---|
| Toepassing | Batterij |
| standaard | UN38.3 norm |
| Type | Elektromagnetische |
| richting van de trilling | X, Y, THREE-AXIS Z |
| richting van de trilling | XYZ-as |
|---|---|
| trillingsgolf | Willekeurige sinus |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Tafelgrootte | 800*800 mm |
| Toepassing | elektronische onderdelen |
| willekeurige kracht | 3000kg.f |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticaal + Horizontale Trilling |
| Controlemethode | Digitale Versterkercontrole |
| Toepassing | GELEIDE, AUTOdelen, BATTERIJ |
| De Grootte van de trillingslijst | Kan aangepast worden |
| sinus | 10000N |
|---|---|
| Trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| Trillingsrichtingen | Drie richtingen gratis trillingen |
| Versnellingssensor | 1 pc |
| Invoerkanaal | 1 kanaal |
| Trillingsrichting | verticale trilling |
|---|---|
| trillingskracht | 20kn |
| Controlemethode | Computerbesturing |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentiebereik | 3 ~ 3500Hz |
| Trillingsrichting | verticale trilling |
|---|---|
| trillingskracht | 20kn |
| Controlemethode | Computerbesturing |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentiebereik | 3 ~ 3500Hz |
| Trillingsrichting | verticale trilling |
|---|---|
| trillingskracht | 20kn |
| Controlemethode | Computerbesturing |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentiebereik | 3 ~ 3500Hz |