| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Trillingsrichting | verticale horizontale trilling |
| Kracht | 380v 3-fase |
| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Snelheid | 1.8m/s |
| Trillingsrichting | Drie Richtingen |
| Vermogen | 380v 3-fase |
| sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51mm |
| Frequentie | 3~2000HZ |
| Lading | 300kg |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| laden | 180 kg |
| Zonder kracht | 6000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| laden | 180 kg |
| Zonder kracht | 6000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| laden | 180 kg |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| richting van de trilling | XYZ-as |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| sinus | 20000n |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| laden | 300 kg |
| Sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| richting van de trilling | Verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3000 Hz |
| Toepassing | Motorfietsbatterijen |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticale trillingen |
| Schudbekerkracht | 3KN |
| standaard | CEI 60095-7 |
| Frequentiebereik | 3~3500 Hz |