| Sinuskracht | 6000n |
|---|---|
| Trillingsrichting | VERTICAAL |
| Snelheid | 1.6m/s |
| Versnelling | 100g |
| Frequentie | 3~3500Hz |
| richting van de trilling | Verticaal en horizontaal |
|---|---|
| Frequentie | 5 ~ 3000 Hz |
| trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| controller | venzo-820 |
| Toepassing | LED, auto-onderdelen |
| Testzone | 1000 liter |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -70~+150degree |
| Vochtigheidsbereik | 20~98% |
| schaatser | Trillingsschudder |
| Trillingsmodus | Sinus, willekeurig, schok |
| Testzone | 216L |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -70~+180degree |
| Vochtigheidswaaier | 10~98% |
| schaatser | Trillingsschudder |
| Trillingsmodus | sinus, willekeurig, schok |
| Maximumverplaatsing | 2.5 MM. |
|---|---|
| Voeding | 220 V wisselstroom, 50/60 Hz |
| Gewicht | 200 kg |
| Maximumversnelling | 50 g |
| Maximumsnelheid | 2.5 M/s |
| Testzone | 1000 liter |
|---|---|
| temperatuurbereik | -40 ~ + 150 graden |
| Vochtigheidsbereik | 20~98% |
| schaatser | Trillingsschudder |
| Trillingsmodus | Sinus, willekeurig, schok |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Maximale versnelling van het harnas | 100 g |
|---|---|
| Model | ES-serie |
| Frequentiebereik | 3 Herz - 2.000 Herz |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Maximale nuttige lading | 300 kg |
| Aangepaste steun | OEM |
|---|---|
| Merk | ASLI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Macht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO-9001:2008 |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Stroom | 380V 3 fase |