| sinus | 32000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot 2500Hz |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm of aangepast |
| Trillingsrichting | verticaal of x, y, z |
| Sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| richting van de trilling | Verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3000 Hz |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
|---|---|
| Merken | ASLI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001:2008 |
| trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | 3 as |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentiebereik | 3 ~ 3500Hz |
| Gewicht bewegende spoel | 6.5kg |
| schokkracht | 1200N |
|---|---|
| Trillingsrichting | veritical horizontale trillingstest |
| Standaard | ISTA-norm |
| Toepassing | Verpakking |
| Verplaatsing | 25 mm |
| trillingskracht | Aangepast |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| trillingskracht | Aangepast |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| sinus | 10000N |
|---|---|
| Trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| Trillingsrichtingen | 3 as |
| Versnellingssensor | 1 pc |
| Invoerkanaal | 1 kanaal |
| Maximumsnelheid | 2.5 M/s |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Afmetingen | 1000 Mm X 1000 Mm X 1000 Mm |
| Geluidsniveau | Minder dan 70 dB |
| Maximumverplaatsing | 2.5 MM. |