| sine force | 20000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| displacement | 51mm |
| frequency | 3~2000HZ |
| loading | 300kg |
| Trillingskracht | 6KN |
|---|---|
| richting van de trilling | XYZ drie assen |
| Frequentie | 5 ~ 3500 Hz |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Versnelling | 1.8m/s |
| SINE FORCE | 6000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.6m/s |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| laden | 180 kg |
| sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51mm |
| Frequentie | 3~2000HZ |
| Lading | 300kg |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Trillingskracht | Op maat |
|---|---|
| Tafelgrootte | Op maat |
| standaard | ISO 16750 |
| Toepassing | Het elektropak van de voertuigbatterij |
| test | Sinus en Willekeurig |
| Frequentiebereik | 5Hz tot 3500Hz |
|---|---|
| Max. Versnelling | 1000m/s2 |
| Max. SNELHEID | 1,6 m/s |
| Effectverplaatsing | 25 mm |
| Gewicht bewegende spoel | 6.5kg |
| willekeurige kracht | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1000m/s2 |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Snelheid | 1.6m/s |
| Afmeting | 730*550*650mm L*W*H |
| trillingskracht | 10KN |
|---|---|
| Controleur | VENZO |
| Frequentie | 5-3000 Hz |
| Versnelling | 1000m/s2 |
| Trillingsrichting | Verticaal en horizontaal |
| Misstaplijst | 600*600 mm |
|---|---|
| Trillingsrichting | Z-as |
| Trillingskracht | 6KN |
| Test Standaard | IEC62133 |
| schokproef | half-sinus, trapeziumvormige, zaagtandgolf |