| Misstaplijst | 600*600mm |
|---|---|
| richting van de trilling | Z-as |
| Trillingskracht | 6KN |
| teststandaard | IEC62133 |
| schokproef | half-sinus, trapeziumvormige, zaagtandgolf |
| sinus | 20000n |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| Laden | 300 kg |
| sinus | 10000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | X, y, z drie as |
| Versnelling | 100g |
| Teststandaard | MIL STD 810G |
| Verplaatsing | 100 mm |
| SINE FORCE | 40000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8 m/s |
| Verplaatsing | 100 mm |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| richting van de trilling | Verticaal en horizontaal |
| trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
|---|---|
| richting van de trilling | X, Y, z-As |
| versnelling | 1 pc |
| Invoer | 1 Kanaal |
| Toepassing | Automobiele industrie |
| trillingsmethode | De Trilling van sinus&random |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticaal en horizontaal |
| Frequentie | 3~3000 Hz |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Toepassing | Batterij |
| standaard | mil-standaard 810G |
|---|---|
| Trillingskracht | 20 kN |
| Gebruik | trilling het testen machine |
| Toepassing | Elektromechanische Producten |
| Frequentiebereik | 2~2500HZ |
| SINE FORCE | 3000 N tot en met 150000 N |
|---|---|
| Dimensie | 730*550*650mm L*W*H of op maat |
| Tafelgrootte | 300*300mm |
| Toepassing | Auto-onderdelen |
| Kracht | AC380V, 3 fase 5 lijnen |
| Teststreek | 1500L |
|---|---|
| Temperatuurwaaier | -70~+180degree |
| Trillingsschudbeker | 3KN~100KN volgens behoeften |
| Macht | 380V |
| Trillingswijze | willekeurige sinus, schok |
| SINE FORCE | 60000N |
|---|---|
| snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| laden | 300 kg |