| Trillingskracht | 30KN |
|---|---|
| Max. versnelling | 100 g |
| teststandaard | IEC62133 |
| richting van de trilling | horizontale en verticale trilling |
| max. dispacement | 51 mm |
| Trillingskracht | 30KN |
|---|---|
| Frequentie | 3~2800 Herz |
| snelheid | 1.8 m/s |
| richting van de trilling | XYZ-as |
| versnelling | 100 g |
| sinus | 50000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Trillingsrichting | verticale of x, y, z trilling |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 2700Hz |
| sinus | 20000n |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Trillingsrichting | Verticaal en horizontaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 3000Hz |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Laden | 180 kg |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| teststandaard | iec 60068-standaard |
| snelheid | 2.0m/s |
| Verplaatsing | 100 mm |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Frequentie | 5Hz~3500Hz |
|---|---|
| Gebruik | simulatie trillingsonderzoek |
| richting van de trilling | x-y z |
| Max. snelheid | 1.6m/s |
| bewegende rol | 6.5 kg |
| sinuskracht | 3000N aan 200000N |
|---|---|
| trillingsrichting | verticaal trilling of x, y, z |
| Snelheid | 1.8m/s |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Versnelling | 100g |
| sinus | 40kn |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| Laden | 500KG |
| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| snelheid | 1.8 m/s |
| Verplaatsing | 65 mm |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| laden | 500 kg |