| Sinuskracht | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| trillingsrichting | verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| willekeurige kracht | 30KN |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticaal + Horizontale Trilling |
| Controlemethode | Digitale Versterkercontrole |
| Toepassing | Laboratorium |
| De Grootte van de trillingslijst | Kan aangepast worden |
| Sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3~2000HZ |
| laden | 300kg |
| willekeurige kracht | 30KN |
|---|---|
| richting van de trilling | verticale horizontale trilling |
| Modus | Elektromagnetische |
| Toepassing | Laboratorium |
| De Grootte van de trillingslijst | 800*800 |
| Sinuskracht | 3000N aan 200000N |
|---|---|
| trillingsrichting | verticaal trilling of x, y, z |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Versnelling | 100 g |
| sinus | 40000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 65 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Laden | 500 kg |
| Trillingskracht | Aangepast |
|---|---|
| Merk | ASli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Macht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO-9001:2008 |
| Frequentie | 5Hz~ 3500Hz |
|---|---|
| Gebruik | simulatie trillingsonderzoek |
| richting van de trilling | x-y z |
| Max. snelheid | 1.6m/s |
| bewegende rol | 6.5 kg |
| trillingsmethode | Sinus en willekeurige trillingen |
|---|---|
| Nominale sinuskracht | 20000n |
| geschatte willekeurige kracht | 20000n |
| Frequentiebereik | 3 ~ 3500Hz |
| Max. Versnelling | 100 g |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |