| sinus | 60000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Laden | 250KG |
| sinus | 20000n |
|---|---|
| Frequentiebereik | 3hz aan 2500hz |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Direct | x, y, z |
| Versnelling | 100 g |
| Willekeurige kracht | 200 mm |
|---|---|
| trilling richting | Verticaal + Horizontale Trilling |
| Controlemethode | Digitale Versterkercontrole |
| Sollicitatie | Laboratorium |
| De Grootte van de trillingslijst | kan worden aangepast |
| sinus | 50000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Trillingsrichting | verticale of x, y, z trilling |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 2700Hz |
| Sinuskracht | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| trillingsrichting | verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Trillingskracht | 3000N |
|---|---|
| Koelmethode | Luchtkoeling |
| Frequentiebereik | 3-3500hz |
| displaccement | 40 mm |
| Max. snelheid | 1.6m/s |
| Standaard | mil-standaard 810G |
|---|---|
| Trillingskracht | 20 kN |
| Gebruik | trilling het testen machine |
| Productnaam | Elektromagnetische trillingstestmachine Prijs |
| Frequentiebereik | 2~2500HZ |
| sinuskracht | 6000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.6m/s |
| Verplaatsing | 25mm |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Lading | 180KG |
| sinus | 32000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot 2500Hz |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm of aangepast |
| Trillingsrichting | verticaal of x, y, z |