| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| snelheid | 1.8m/s |
| richting van de trilling | verticale horizontaal |
| Toepassing | elektrische apparaten |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| richting van de trilling | Verticale trillingen |
|---|---|
| teststandaard | Mil-std-810F |
| Kenmerken | sinus en willekeurige schoktest |
| Trillingskracht | 30000N |
| Verplaatsing | 100 mm |
| trillingskracht | 30000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticaal horizontaal |
| Sollicitatie | Auto-onderdelen |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Tabelmaat | 1000*1000 mm |
| teststandaard | ENGELSE Norm 60068-2-6 |
|---|---|
| Toepassing | R&D-Laboratorium |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | AC380V |
| Certificaat | ISO 9001:2008 |
| richting van de trilling | XYZ-as |
|---|---|
| trillingsgolf | Willekeurige sinus |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Tafelgrootte | 800*800 mm |
| Toepassing | elektronische onderdelen |
| Controlesysteem | Digitale besturing |
|---|---|
| Koelsysteem | Luchtkoeling |
| Afmeting | 500 mm van X.500 mm van X.500 mm |
| Frequentiebereik | 10 Herz - 2000 Herz |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| sinus | 10000N |
|---|---|
| Frequentiebereik | 5 Herz aan 3000Hz |
| Effectverplaatsing | 51 mm |
| Gewicht bewegende spoel | 14kg |
| Trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| Beoordeeld willekeurig | 10000N |
|---|---|
| Nominale versnelling | 1000m/s2 |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Vibratietabel | B800*D800mm |
| bewegende rol | 14kg |
| Sinuskracht | 3000N |
|---|---|
| snelheid | 1.6m/s |
| trillingsrichting | verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Versnelling | 1.8m/s |
| richting van de trilling | Verticale trillingen |
| Kracht | 380v 3-fase |