| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot en met 2500 Hz |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm of op maat |
| richting van de trilling | verticaal of x,y,z |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot en met 2500 Hz |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm of op maat |
| richting van de trilling | verticaal of x,y,z |
| sinus | 3000N |
|---|---|
| Trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| Trillingsrichtingen | Drie richtingen gratis trillingen |
| Versnellingssensor | 1 pc |
| Invoerkanaal | 1 kanaal |
| Sinuskracht | 10000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3~3000HZ |
| laden | 270 kg |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| richting van de trilling | Drie Richtingen |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| sinus | 60000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 65 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Laden | 600 kg |
| trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
|---|---|
| richting van de trilling | X, Y, z-As |
| Versnelling | 1 stuks |
| Invoer | 1 Kanaal |
| Toepassing | Automobiele industrie |
| Koelmethode | Luchtkoeling |
|---|---|
| Standaard | UL 1642 |
| Stroom | AC380V, 3 fase 5 lijnen |
| Trillingsrichting | verticale horizontale trilling |
| Sollicitatie | batterij, auto-onderdelen |
| sinus | 20000n |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| laden | 300 kg |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Macht | 380V 3 Fase 5 draad |
| Frequentiegebied (Herz) | 3~3500 |
| geschatte snelheid (m/s) | 1.2~1.8 |
| Temperatuurwaaier | -70C aan 150C |