| sinus | 10000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Trillingsrichting | verticale trilling |
| Stroom | 380V 3 fase |
| Zonder kracht | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| Trillingsrichting | verticale horizontaal |
| Toepassing | Laboratorium |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.6m/s |
| Trillingsrichting | verticale horizontaal |
| Toepassing | Laboratorium |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| SINE FORCE | 6KN |
|---|---|
| Standaard | JIS D1601-standaard |
| Type | Elektromagnetische |
| Frequentie | 5 ~ 3500 Hz |
| Toepassing | LED, auto-onderdelen, verpakkingen |
| trillingskracht | Aangepast |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | China |
| Stroom | 380V, 3 fasen |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| Vibratie | Verticale trillingen |
| Tafelgrootte | 600 x 600 mm |
| Garantie | 12 maanden |
| Frequentie | 5-3000 Herz |
| Trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| Vibratie | Verticale trillingen |
| Tafelgrootte | 600 x 600 mm |
| Garantie | 12 maanden |
| Frequentie | 5-3000 Herz |
| Zonder kracht | 40 kN |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| Cilinderinhoud | 85 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| laden | 500KG |
| Sinuskracht | 3000N aan 200000N |
|---|---|
| trillingsrichting | verticaal trilling of x, y, z |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Versnelling | 100 g |
| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| snelheid | 1.8m/s |
| richting van de trilling | Verticale trillingen |
| Kracht | 380v 3-fase |