| trillingskracht | 6kn |
|---|---|
| Frequentie | 5-3500Hz |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Trillingsrichting | Verticaal en horizontaal |
| Teststandaard | CEI 60068-2 |
| Controlesysteem | Digitale Controle |
|---|---|
| Koelsysteem | Luchtkoeling |
| Afmeting | 500 mm van X.500 mm van X.500 mm |
| Frequentiegebied | 10 Herz - 2000 Herz |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| schokkracht | 12000N |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticaal en horizontaal |
| standaard | DE V.N. 38,3 CEI 62133 |
| Toepassing | Batterij |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Zonder kracht | 3000 N tot 200000 N |
|---|---|
| Trillingsrichting | Verticale trillingen of x,y,z |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Versnelling | 100 g |
| schokkracht | 1200N |
|---|---|
| richting van de trilling | veritical horizontale trillingstest |
| standaard | DE V.N. 38,3 CEI 62133 |
| Toepassing | Batterij |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Sinuskracht | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| trillingsrichting | verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| Type | Hoge frequentie |
| richting van de trilling | verticale horizontaal |
| Toepassing | Pakket |
| price | affordable |
| schokkracht | 1200N |
|---|---|
| richting van de trilling | veritical horizontale trillingstest |
| standaard | ISTA-norm |
| Toepassing | Verpakking |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| sinus | 600 kg |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Verplaatsing | 25MM |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Laden | 180 kg |