| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| sinuskracht | 10000N |
|---|---|
| snelheid | 1.8m/s |
| verplaatsing | 51mm |
| frequentie | 3~3000HZ |
| lading | 270 kg |
| Trillingskracht | 10KN |
|---|---|
| Verplaatsing | 51 mm |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Maximale belasting | 270 kg |
| Toepassing | Verpakking |
| Productnaam | Trilling Shaker Table |
|---|---|
| model | S-10 |
| Frequentie | 3hz tot 2000 Herz |
| Lijstgrootte | Aangepast |
| Versnelling | 100g |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| sinus | 10000N |
|---|---|
| Trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| Trillingsrichtingen | Drie richtingen gratis trillingen |
| Versnellingssensor | 1 pc |
| Invoerkanaal | 1 kanaal |
| sinus | 10000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3000Hz |
| laden | 270 kg |
| Max Armature Size | 450 mm |
|---|---|
| teststandaard | MIL-STD-810, RTCA -160 |
| Maximale tafelgrootte | 1500*1500mm |
| Functie | Sinus, willekeurig, schok |
| Model | ES-serie |
| Toepassing | GELEIDE, AUTOdelen, BATTERIJ |
|---|---|
| teststandaard | MIL-STD-810, RTCA -160 |
| Functie | Sinus, willekeurig, schok |
| richting van de trilling | Verticale+horizontale trillingen |
| Krachtuitgang | 3000~100000N |