| teststandaard | ENGELSE Norm 60068-2-6 |
|---|---|
| Toepassing | R&D-Laboratorium |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | AC380V |
| certificaat | ISO 9001:2008 |
| SINE FORCE | 50000N |
|---|---|
| Snelheid | 2.0m/s |
| Verplaatsing | 100 mm |
| Frequentie | 1~3500 Hz |
| laden | 750 kg |
| Vibration Force | Customized |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Trillingskracht | 10KN |
|---|---|
| controller | VENZO |
| Frequentie | 5-3000 Hz |
| versnelling | 1000m/s2 |
| richting van de trilling | Verticaal horizontaal |
| trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
|---|---|
| richting van de trilling | X, Y, z-As |
| Koelmethode | Luchtkoeling |
| Toepassing | Automobiele industrie |
| Invoer | 1 Kanaal |
| Aangepaste steun | OEM-producten |
|---|---|
| Merken | ASLI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | Elektronisch |
| certificaat | ISO-9001:2008 |
| standard | RTCA DO-160 |
|---|---|
| application | Automotive Parts |
| max. frequency | 2800hz |
| max.acceleration | 100g |
| displacement | 75mm |
| Sinuskracht | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| trillingsrichting | verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| sinuskracht | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Snelheid | 1.6m/s |
| trillingsrichting | verticaal trilling of x, y, z |
| Macht | 380v 3 fase |
| sinus | 20000n |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| Laden | 300 kg |