| Functie | Sinus, willekeurig, schok |
|---|---|
| Max Armature Size | 450 mm |
| versnelling | 100 g |
| Maximale nuttige lading | 300 kg |
| Toepassing | GELEIDE, AUTOdelen, BATTERIJ |
| Kracht | 380V, 3 Fasen |
|---|---|
| Frequentiebereik | 5 ~ 3500 Hz |
| teststandaard | MIL-STD-202-methode 213 |
| Vibratie | Verticaal en horizontaal |
| Tafelgrootte | 600 x 600 mm |
| Functie | Sinusoïdale Trillingstest |
|---|---|
| Toepassing | Auto-onderdelen |
| certificaat | ISO 9001:2008 |
| teststandaard | ISO 16750-3 |
| Vibratie | 3 As |
| Trillingskracht | Op maat |
|---|---|
| Merken | ASLI |
| Plaats van herkomst | China |
| Kracht | 380V, 3 Fasen |
| Certificaat | ISO 9001:2008 |
| Zonder kracht | 2000N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Versnelling | 1.6m/s |
| Trillingsrichting | Verticale trillingen |
| Kracht | 380v 3-fase |
| sinus | 32000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot 2500Hz |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm of aangepast |
| Trillingsrichting | verticaal of x, y, z |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| richting van de trilling | Verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| SINE FORCE | 6000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| laden | 180 kg |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| snelheid | 1.8m/s |
| richting van de trilling | verticale horizontaal |
| Toepassing | batterijpakket |
| Frequentie | 3~2500HZ |
| Zonder kracht | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| Trillingsrichting | Verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3000 Hz |