| Kracht | Elektronisch |
|---|---|
| certificaat | ISO 9001:2008 |
| Verpakkingsmateriaal | Polyhouten behuizing |
| Vibratie | 3 As |
| Trillingskracht | Op maat |
| Trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| richting van de trilling | verticaal + horizontaal |
| Toepassing | elektrische apparaten |
| andere naam | Trillingsschudder |
| test | Sinus, willekeurig, schok |
| Sinuskracht | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| trillingsrichting | verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| richting van de trilling | Verticaal en horizontaal |
|---|---|
| Frequentie | 5 ~ 3000 Hz |
| trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| controller | venzo-820 |
| Toepassing | LED, auto-onderdelen |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | Verticaal horizontaal |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Vermogen | 380v 3-fase |
| Frequentie | 3~2800HZ |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Teststreek | 1000L |
|---|---|
| Temperatuurwaaier | -40~+150degree |
| Vochtigheidswaaier | 20~98% |
| skaker | Trillingsschudbeker |
| Trillingswijze | willekeurige sinus, schok |
| sinus | 30000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 100 mm |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Laden | 180 kg |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| laden | 180 kg |