| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Fabriek | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| richting van de trilling | Verticaal en horizontaal |
|---|---|
| Frequentie | 5 ~ 3000 Hz |
| trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| controller | venzo-820 |
| Toepassing | LED, auto-onderdelen |
| Kracht | 6KN |
|---|---|
| standaard | JIS D1601-standaard |
| Type | Elektromagnetische |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Toepassing | Batterij |
| Toepassing | materila, automobiele delen, verpakking, de producten van de huisgreep |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines ove |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepasselijke Industrie | De militaire industrie, burgerlijke, elektronische toestellen, automobiel, vervangstukken, elektroni |
| Functie | Sinus, willekeurig, schok |
|---|---|
| Maximale versnelling van het harnas | 100 g |
| Maximale nuttige lading | 300 kg |
| richting van de trilling | Verticale+horizontale trillingen |
| teststandaard | MIL-STD-810, RTCA -160 |
| SINE FORCE | 30KN |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticale +horizontal-Trilling |
| Testnormen | -160F MIL-STD-810 |
| Tafelgrootte | 800*800 mm |
| Max. verplaatsing | 100 mm |
| sinus | 3000n tot 200000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Versnelling | 100 g |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| sinus | 3000n tot 200000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Versnelling | 100 g |
| teststandaard | MIL-STD-202-methode 213 |
|---|---|
| Verplaatsing | 100 mm |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001:2008 |