| Sinuskracht | 40000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8 m/s |
| verplaatsing | 65mm |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| laden | 500 kg |
| trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | 3 as |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentiebereik | 3 ~ 3500Hz |
| Gewicht bewegende spoel | 6.5kg |
| Sinuskracht | 6000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8 m/s |
| verplaatsing | 25 mm |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| laden | 500 kg |
| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3~3000 Hz |
| laden | 270 kg |
| Trillingskracht | 1000kgf |
|---|---|
| Frequentie | 5 ~ 3500 Hz |
| Tafelmateriaal | Aluminiumlegering |
| richting van de trilling | Verticale trillingen |
| trillingen testen | Sinus en Willekeurig |
| trillingskracht | 10kn |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticaal + horizontaal |
| Versnelling | 100 g |
| Bewegende spoelmaat | Dia. 240mm |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Sinuskracht | 3000N |
|---|---|
| Verticale Expander | 500*500mm |
| Horizontale misstaplijst | 500*500mm |
| Snelheid | 1.6m/s |
| Verplaatsing | 25 |
| SINE FORCE | 6000N |
|---|---|
| snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| laden | 300 kg |
| SINE FORCE | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| laden | 300 kg |
| Max. SNELHEID | 1,6 m/s |
|---|---|
| Gewicht bewegende spoel | 3,5 kg |
| Het koelen ventilatormacht | 3 kW |
| Stroomvoorziening | AC380V |
| Trillingsrichting | Verticaal+Horizontaal |