| Maximale belasting | 270 kg |
|---|---|
| Maximumversnelling | 100 g |
| Productnaam | Eleltrodynamische Schudbeker |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Toepassing | Defensie, Ruimtevaart, Autodelen, PCB-Raad, Elektronika |
| Schuddende Kracht | 1000kgf (10000N) |
|---|---|
| Maximumlading | 270KG |
| snelheid | 1.8m/s |
| Frequentiegebied | 3Hz aan 2.000 Herz |
| Toepassing | Defensie, Ruimtevaart, Autodelen, PCB-Raad, Elektronika |
| Productnaam | Eleltrodynamische Schudbeker |
|---|---|
| Toepassing | Defensie, Ruimtevaart, Autodelen, PCB-Raad, Elektronika |
| verplaatsing | 51 mm |
| Frequentiegebied | 3Hz aan 2.000 Herz |
| snelheid | 1.8m/s |
| Spanning | 380V/50Hz |
|---|---|
| Versnellingssensor | 2 stuks |
| kleur | blauw |
| Type | Triltafel |
| Kracht | 750 W |
| Maximumsnelheid | 2.5 M/s |
|---|---|
| maximumkracht | 2.000 N |
| Lijstgrootte | 300 Mm X 300 Mm |
| Geluidsniveau | Minder dan 70 dB |
| Garantie | 1 jaar |
| sinus | 30000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticale of x, y, z trilling |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Stroom | 380V 3 fase |
| Frequentie | 3~2800HZ |
| sinuskracht | 2000N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Snelheid | 1.6m/s |
| trillingsrichting | verticale trilling |
| Macht | 380v 3 fase |
| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| richting van de trilling | met drie assen |
| versnelling | 100 g |
| WEERSTANDSschok | Het Apparaat van de schokisolatie |
| Verplaatsing | Sinus en willekeurige grote verplaatsing |
| maximumkracht | 2.000 N |
|---|---|
| Geluidsniveau | Minder dan 70 dB |
| Nuttige ladingscapaciteit | 50 kg |
| Garantie | 1 jaar |
| Afmetingen | 1000 Mm X 1000 Mm X 1000 Mm |
| Trillingskracht | 30KN |
|---|---|
| Toepassing | Batterij |
| Test Standaard | IEC 60068-2-64 |
| Versnelling | 100 g |
| Test | Schok |