| Frequentie | 5Hz~ 3500Hz |
|---|---|
| Gebruik | simulatie trillingsonderzoek |
| Trillingsrichting | x-y z |
| Max. snelheid | 1.6m/s |
| bewegende rol | 6.5 kg |
| voldoen aan de norm | Jis D1601 |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | Elektronisch |
| Toepassing | Auto-onderdelen |
| Vibratie | Verticaal en horizontaal |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | verticale trilling |
| Stroom | 380V 3 fase |
| sinuskracht | 3000N aan 200000N |
|---|---|
| trillingsrichting | verticaal trilling of x, y, z |
| Snelheid | 1.8m/s |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Versnelling | 100g |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| vibration direction | vertical horizontal |
| application | Battery Pack |
| frequency | 3~2500hz |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| sinus | 3000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | Verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
|---|---|
| Merken | ASLI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001:2008 |
| Max. SNELHEID | 1,6 m/s |
|---|---|
| Gewicht bewegende spoel | 3,5 kg |
| Het koelen ventilatormacht | 3 kW |
| Nominale sinuskracht | 3000 N |
| geschatte willekeurige kracht | 3000 N |
| Sinuskracht | 30000N |
|---|---|
| Snelheid | 2.0 m/s |
| Verplaatsing | 75mm |
| Frequentie | 3~3500Hz |
| Lading | 500kg |