| Sinuskracht | 40000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8 m/s |
| verplaatsing | 65mm |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| laden | 500 kg |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
|---|---|
| Merken | ASLI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001:2008 |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot en met 2500 Hz |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 80mm of aangepast |
| Trillingsrichting | verticaal of x,y,z |
| SINE FORCE | 60000N |
|---|---|
| snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| laden | 300 kg |
| Trillingskracht | 6KN |
|---|---|
| richting van de trilling | XYZ drie assen |
| Frequentie | 5 ~ 3500 Hz |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Zonder kracht | 6000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| laden | 180 kg |