| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Trillingsrichting | verticale horizontale trilling |
| Kracht | 380v 3-fase |
| sinus | 50000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Trillingsrichting | verticale of x, y, z trilling |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 2700Hz |
| Sinuskracht | 6000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8 m/s |
| verplaatsing | 25 mm |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| laden | 500 kg |
| Sinuskracht | 3000N aan 200000N |
|---|---|
| trillingsrichting | verticaal trilling of x, y, z |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Versnelling | 100 g |
| Productnaam | Trilling Shaker Table |
|---|---|
| model | S-10 |
| Frequentie | 3hz tot 2000 Herz |
| Lijstgrootte | Aangepast |
| Versnelling | 100g |
| Trillingskracht | 3000N |
|---|---|
| richting van de trilling | verticale horizontaal |
| Toepassing | elektronische onderdelen |
| Andere naam | Trilling Shaker Table |
| Test | Sinus, willekeurig, schok |
| standaard | MIL, CEI, ASTM |
|---|---|
| Toepassing | Smartphones, Mobiele telefoon, Componenten |
| Gebruik | trilling het testen |
| Frequentie | 3500hz |
| snelheid | 1.8m/s |
| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| snelheid | 1.8m/s |
| richting van de trilling | verticale horizontale trilling |
| Kracht | 380v 3-fase |
| SINE FORCE | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| laden | 300 kg |
| Sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3~2000HZ |
| laden | 300kg |