| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| sinus | 10000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Trillingsrichting | verticale of x, y, z trilling |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 3000Hz |
| sinus | 10000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3000Hz |
| laden | 270 kg |
| model | S-10 |
|---|---|
| Sinuskracht | 10000N |
| Frequentie | 3-3000Hz |
| Snelheid | 1.8m/s |
| Versnelling | 100g |
| SINE FORCE | 60000N |
|---|---|
| snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| laden | 250 kg |
| sinus | 10000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3000Hz |
| Laden | 270 kg |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| trillingsmethode | De Trilling van sinus&random |
|---|---|
| Toepassing | Elektrische onderdelen |
| SINE FORCE | 10 000 N |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Max. snelheid | 1.8m/s |
| sinus | 20000n |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| laden | 300 kg |
| sinuskracht | 10000N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Snelheid | 1.8m/s |
| Trillingsrichting | verticale trilling |
| Macht | 380v 3 fase |