| Zonder kracht | 6000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| laden | 180 kg |
| sinus | 30000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot 2500Hz |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 80mm of aangepast |
| Trillingsrichting | verticaal of x, y, z |
| sinus | 40kn |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| Laden | 500KG |
| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3~3000 Hz |
| laden | 270 kg |
| SINE FORCE | 40KN |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| laden | 500 kg |
| sine force | 60000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| displacement | 51mm |
| frequency | 3~3500HZ |
| loading | 250kg |
| sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51mm |
| Frequentie | 3~2000HZ |
| Lading | 300kg |
| Aangepaste ondersteuning | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| SINE FORCE | 6000N |
|---|---|
| snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| laden | 300 kg |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| voldoen aan de norm | ISTA |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |