| sinus | 3000n tot 200000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Versnelling | 100 g |
| sinus | 3000n tot 200000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Versnelling | 100 g |
| sinuskracht | 60000N |
|---|---|
| snelheid | 1.8m/s |
| verplaatsing | 51mm |
| frequentie | 3~2000HZ |
| lading | 300kg |
| trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | 3 as |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentiebereik | 3 ~ 3500Hz |
| Gewicht bewegende spoel | 6.5kg |
| sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51mm |
| Frequentie | 3~2000HZ |
| Lading | 300kg |
| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Versnelling | 1.8m/s |
| richting van de trilling | Verticale trillingen |
| Kracht | 380v 3-fase |
| sinus | 32000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot 2500Hz |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm of aangepast |
| Trillingsrichting | verticaal of x, y, z |
| trillingsmethode | De Trilling van sinus&random |
|---|---|
| Toepassing | Elektrodelen |
| sinuskracht | 10000N |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| max. snelheid | 1.8m/s |
| sinus | 20000n |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| Laden | 300 kg |
| sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51mm |
| Frequentie | 3~2000HZ |
| Lading | 300kg |