| sinus | 32000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot 2500Hz |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm of aangepast |
| Trillingsrichting | verticaal of x, y, z |
| Kracht | 6KN |
|---|---|
| Standaard | JIS D1601-standaard |
| type | Elektromagnetische |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Toepassing | geleid |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.6m/s |
| Trillingsrichting | Verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Trillingskracht | 3000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | 3 as |
| Trillingswijze | Willekeurige sinus |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Diameter van het Bewegen van Rol | 230mm |
| Trillingskracht | 3KN |
|---|---|
| richting van de trilling | 3 As |
| Toepassing | Lithiumbatterie |
| Frequentie | 5 ~ 3500 Hz |
| Versnelling | 1,6 m/sec |
| Zonder kracht | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| Trillingsrichting | Verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3000 Hz |
| sinus | 40000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 65 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Laden | 500 kg |
| sinus | 3000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | Verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Trillingen | 3 as |
|---|---|
| trillingskracht | Aangepast |
| Tabelmaat | Aangepast |
| Maximale lading | 450 kg |
| Sollicitatie | Batterij |
| sinus | 30000N |
|---|---|
| Snelheid | 2,0 m/s |
| Verplaatsing | 75 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Laden | 500 kg |