| Zonder kracht | 6000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| laden | 180 kg |
| Voeding | Wisselstroom 220v / AC380 |
|---|---|
| Stamdruk | 0,0 kg/cm~2,0 kg/cm (+101,3 Kpa) |
| Temperatuurbereik | 100ºC~135ºC |
| Relatieve druk | Waarden weergeven op manometer |
| Absolute druk | 100 Kpa + weergavewaarden |
| Stroom | 20 kW |
|---|---|
| Spanning | 380 V |
| Beschermingsklasse | IP55 |
| Verwarmingssnelheid | 3 C/Min |
| Koelsnelheid | 1 cent/min |
| Interne dimensie | W400*H350*D350mm |
|---|---|
| Volume | 49L |
| temperatuurbereik | -65~150C |
| De Tijd van de temperatuurterugwinning | Binnen 5 minuten |
| Conversie tijd | binnen 5S |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
|---|---|
| Merken | ASLI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001:2008 |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| sinus | 32000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot 2500Hz |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm of aangepast |
| Trillingsrichting | verticaal of x, y, z |
| Trillingskracht | 30KN |
|---|---|
| Toepassing | Batterij |
| Test Standaard | IEC 60068-2-64 |
| Versnelling | 100 g |
| Test | Schok |
| SINE FORCE | 6000N |
|---|---|
| snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| laden | 300 kg |
| Max. SNELHEID | 1,6 m/s |
|---|---|
| Gewicht bewegende spoel | 3,5 kg |
| Het koelen ventilatormacht | 3 kW |
| Nominale sinuskracht | 3000 N |
| geschatte willekeurige kracht | 3000 N |